fbpx

Generalny wykonawca

Pawo s.c. – Generalny wykonawca

Pawo s.c. jako generalny wykonawca działa na rynku budowlanym od 2012 r. Zakres naszych usług obejmuje zarówno wznoszenie nowych budynków wraz z ich kompleksowym wykończeniem, jak i modernizację obiektów już istniejących. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, instytucji, a także klientów indywidualnych, działających na obszarze województwa podlaskiego, jednakże nie odmawiamy również realizacji projektów na terenie województw ościennych.

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest fachowość i wysoka jakość wykonywanych usług. Wszelkie projekty wykonujemy z wielką starannością, w zgodzie z przepisami prawa budowlanego i tak zwanej „sztuki budowlanej”. W Pawo wdrożyliśmy takie rozwiązania w zakresie budowy i wykończenia wnętrz, które z pełną odpowiedzialnością zrealizowalibyśmy we własnych domach, mieszkaniach, czy lokalach użytkowych. Dewizą naszej firmy jest dobrze znany slogan: „ZRÓB TO RAZ, A DOBRZE”

W portfolio Pawo można znaleźć szereg wykonanych przez nas projektów budowlanych, jakość wykonania których potwierdzają liczne referencje wystawione przez naszych zadowolonych klientów.

Generalny wykonawca - Pawo